recenzije
 
PAR PORUKA ZADOVOLJNIH KLJENATA.
OBRATITE SE S POVJERENJEM.
par riječi od:
Lucije i filipa
Heeej, mi smo malo došli sebi, pa smo se htjeli reci da smo jako sretni sto smo se upoznali i što nam je fotkanje bilo ugodno, opušteno, zabavno i jako jako emotivno, veselimo se vidjeti fotke! Jedva čekamo!🥂✨
par riječi od:
Željka i David
Prijatelju,ljudino,pravi čovječe veeeeeeliko,aliiii veeeeeeliko HVALAAAA na objavi i divnim rijecima❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ samo da znas rasplakao si i Željku, a bome i mene.
Hvalaaa ti od srca na takvim riječima.
Teško je naći i imati pravog prijatelja, ali ja sam ga davno upoznao i to se sada dokazaaaalo.
Hvalaaa ti prijatelju moj❤️
par riječi od:
marijana i marin
Heej,
Eo tek sam sada pogledala bookove, dakleeeee...top su!!! Hvala Ti jos jednom! Bas su prekrasniii 😍😍
Aaaaa one male fotkice u kutijici su hit, bas su me odusevile tak maleeee slatke hahahah.
Hvalaa Tiii, predobro je sve 🤗🤗
Imate datum?
 
slobodno se javite