recenzije

 

PAR PORUKA ZADOVOLJNIH KLJENATA.

OBRATITE SE S POVJERENJEM.

par riječi od:

Lucije i filipa

Heeej, mi smo malo došli sebi, pa smo se htjeli reci da smo jako sretni sto smo se upoznali i što nam je fotkanje bilo ugodno, opušteno, zabavno i jako jako emotivno, veselimo se vidjeti fotke! Jedva čekamo!🥂✨

par riječi od:

Željka i David

Prijatelju,ljudino,pravi čovječe veeeeeeliko,aliiii veeeeeeliko HVALAAAA na objavi i divnim rijecima❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ samo da znas rasplakao si i Željku, a bome i mene.

Hvalaaa ti od srca na takvim riječima.

Teško je naći i imati pravog prijatelja, ali ja sam ga davno upoznao i to se sada dokazaaaalo.

Hvalaaa ti prijatelju moj❤️

par riječi od:

marijana i marin

Heej,

Eo tek sam sada pogledala bookove, dakleeeee...top su!!! Hvala Ti jos jednom! Bas su prekrasniii 😍😍

Aaaaa one male fotkice u kutijici su hit, bas su me odusevile tak maleeee slatke hahahah.

Hvalaa Tiii, predobro je sve 🤗🤗


Imate datum?

 

slobodno se javite